ÇINARCIK KENT KONSEYİ GENÇLİK MECLİSİ GENEL KURUL ÜYELERİ

TEMSİL ETTİĞİ KURUM

ADI SOYADI

Çınarcık Meslek Yüksekokulu Öğrenci Konseyi Temsilcisi

Oğuzcan YÜCEL

Çınarcık Meslek Yüksekokulu Hukuk Bölümü Temsilcisi

Mustafa Alp YAVUZ

Çınarcık Meslek Yüksekokulu Sağlık Bakım Hizmetleri Bölümü Temsilcisi

Merve KARADOĞAN

Çınarcık Meslek Yüksekokulu Yönetim ve Organizasyon Bölümü Temsilcisi

Oğuzcan YÜCEL

Çınarcık Meslek Yüksekokulu Mülkiyet Koruma Güvenlik Bölümü Temsilcisi

Kadir ENGİN

Çınarcık Meslek Yüksekokulu Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü Temsilcisi

Nilüfer KAÇAK

Çınarcık Meslek Yüksekokulu Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü Temsilcisi

Fatma AZBOY

Çınarcık Anadolu Lisesi Temsilcisi

Birkan DEMİR

Çınarcık Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Temsilcisi

Metin ÖZEN

Çınarcık Gazi Mustafa Kemal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Temsilcisi

Can Mustafa YILMAZ

Çınarcık Sürek Avcılar Derneği

Mustafa TUNÇ

Çınarcık Çevresi Koruma, Kalkındırma, Kültür Turizm Gençlik ve Spor Kulübü Derneği

Melik Ziya ZEYBEK

Çınarcık Merkez Cami Yaptırma ve Yaşatma Derneği

Arkın AKYILDIZ

Çınarcık Karadenizliler Kültür ve Yardımlaşma Derneği

Ayşe ÖZDİLEK

Çınarcık Genç Avcılar ve Atıcılar Derneği

Süleyman KILIÇ

Çınarcık’taki Malatyalılar Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği

Emre KILIÇ

Çınarcık Merkez Hasanbaba Camii Yaptırma ve Yaşatma Derneği

Yasin IŞIKÇI

Çınarcık Hasanbaba Tarih ve Tabiat Varlıklarını Koruma Derneği

Nihat CANBAZ

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı

Burak Berk USTA

Çiçek Yuvası Anaokulu Temsilcisi

Simge CENGİZ

İlçe Yazı İşleri Müdürlüğü Temsilcisi

Seyit AKBULUT

İlçe Tapu Müdürlüğü Temsilcisi

Adem KARAGÜZEL

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Temsilcisi

Deniz ZİMER

Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü Temsilcisi

Devran ÖZÇERİ

Çınarcık Belediyesi Temsilcisi

Niyazi Mustafa BOZKURT

Çınarcık Belediyesi Temsilcisi

Büşra KARADENİZ

Adalet ve Kalkınma Partisi Temsilcisi

Eymen AKAR

Cumhuriyet Halk Partisi Temsilcisi

Neslişah SERENLİ

Milliyetçi Hareket Partisi Temsilcisi

Emrah YORGUN

Çınarcık Su Ürünleri Kooperatifi Temsilcisi

Songül BAŞTÜRK

Esnaf ve Kefalet Kooperatifi Temsilcisi

Yavuz BİÇER

Şoförler ve Otomobilciler Odası Temsilcisi

Hüseyin DAL

106’nolu Çınarcık Taşıyıcılar Kooperatifi Temsilcisi

Ceyhun SOYER

Egemenlik Kayıtsız Şartsız
Milletindir!