ÖZEL EĞİTİM ÖĞRENCİLERİNE AT ÇİFTLİĞİ SÜRPRİZİ

Başkanımız Numan Soyer’in eşi Elif Soyer ve Hüdaverdi Aydın Ortaokulu Özel Eğitim Öğretmeni Ümit Gök ile Kübranur Yılmaz’ın organize ettiği at çiftliği sürprizi, öğrencileri mutlu etti.

Başkanımızın eşi Elif Soyer ve Özel Eğitim Öğretmenlerinin öncülüğünde belediyemizin organize ettiği ; özel eğitim sınıfı öğrencilerinin ,  öğretmenleri nezaretinde Yalova’mızda bulunan at çiftliğini ziyaret ederek keyifli ve farklı bir zaman geçirmeleri sağlandı.

At çiftliğinde kahvaltı yapan öğrenciler daha sonra Başkanımızın eşi Elif Soyer ile birlikte oyunlar oynadılar. Oyunların ardından öğrenciler atları sevdiler ve atlara binerek eğlenceli zaman geçirdiler.

Etkinlikte ilk defa ata binen özel eğitim sınıfı öğrencileri heyecanlı anlar yaşadılar. Öğretmenleri eşliğinde ata binen öğrencilerin sevinçleri yüzlerine yansıdı. Ata binmekten korkan bazı öğrenciler ise düzenlenen etkinlikte bu korkularını yenmeyi başardılar.

Yapılan etkinlikle ; öğrencilerin güzel vakit geçirerek enerjilerini attıkları, bedensel, zihinsel, duygusal ve sosyal becerilerinin gelişmesine olumlu etkiler sunan bir terapi gerçekleştirilmiş oldu.

31.10.2019 18:44

Tüm Haberler İçin Tıklayın

2012 Defa Görüntülendi

Egemenlik kayıtsız şartsız
milletindir!