KÜBRA ÖZDEN’E BALKAN ŞAMPİYONASINDA BAŞARILAR

Çınarcık’ı ve ülkemizi Balkan Karate Şampiyonasında temsil edecek olan Kübra Özden, Çınarcık Belediye Başkanımız Numan Soyer’i ziyaret etti.

Çınarcık Belediye Başkanımız Numan Soyer, Çınarcık Belediyespor Kulübü Karate takımı antrenörü Mustafa Canan Taş'a ve karateci Kübra Özden’i makamında ağırladı.

Karatecimiz Kübra Özden, 25-28 Mayıs 2023 tarihleri arasında Karadağ’da (Montenegro'da)  düzenlenecek Balkan Karate Şampiyonasında Karate Milli Takımında ülkemizi temsil edecekler.

Kübra Özden kendilerine ve takım arkadaşlarına vermiş olduğu desteklerden dolayı Belediye Başkanımız Numan Soyer’e teşekkür ederek, Karadağ’da (Montenegro'da)  düzenlenecek Balkan Karate Şampiyonasında Çınarcık’ımızı ve Türkiye’yi en iyi şekilde temsil edeceğini söyledi.

Başkanımız Numan Soyer konu hakkında, “Çınarcık’tan ve  Çınarcık Belediyespor Kulübümüzden böylesine değerli bir sporcumuzun çıkması ve bizi Balkan Karate Şampiyonasında Milli Takım forması altında temsil edecek olması çok duygulandırdı. Çınarcık’ımızı başarılı bir şekilde temsil eden minik kardeşime ve değerli hocamız Mustafa Canan Taş’a teşekkür ederim. Belediye olarak sporun ve sporcumuzun her zaman yanında olacağız. Bizlere bu onuru ve mutluluğu yaşatan karatecilerimize, karate hocamız Mustafa Canan Taş'a teşekkür ederim.” dedi

17.05.2023 17:25

Tüm Haberler İçin Tıklayın

83 Defa Görüntülendi

Son Haberler

Egemenlik kayıtsız şartsız
milletindir!