KAYMAKAMDAN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Çınarcık Kaymakamı Soner Kırlı, Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer’i makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.

Kaymakam Soner Kırlı, 31 Mart 2019 Pazar günü yapılan Mahalli İdareler Genel Seçimi’nde, Çınarcık Belediye Başkanlığı’na seçilen Numan Soyer’i makamında ziyaret etti.

Kaymakam Soner Kırlı ve Başkan Numan Soyer ziyaret sırasında Çınarcık hakkında genel değerlendirmelerde bulundu. İlçede yapılan ve yapılması planlanan projeler hakkında istişarede bulunan Kaymakam Kırlı ve Başkan Soyer, iki kurumun ortaklaşa yapabileceği çalışmalar hakkında da görüş alışverişinde bulundular.

Kaymakam Kırlı, belediye ve diğer kurumlar arasında var olan uyum ve iş birliğinin bu güne kadar olduğu gibi bundan sonrada artarak devam edeceğini, vatandaşa en iyi hizmetin verilmesi ve sorunlarının çözümü noktasında devletin temsilcileri olarak her zaman hazır olduklarını söyledi.

Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer de ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek "Öncelikle alınan seçim sonuçlarının ilçemize, ülkemize ve tüm vatandaşlarımıza hayırlı olmasını temenni ederim. Biz yerel yönetimler olarak tüm kurum ve kuruluşlarımızla birlikte el birliği içinde çalışmaya devam edeceğiz. Bizim tek amacımız var. O da halkımızın huzuru, mutluluğu ve güzel bir ilçede yaşamalarıdır. Ben nazik ziyareti ve başarı temennisinden dolayı Kaymakamımız Soner Kırlı’ya teşekkür ederim" ifadelerini kullandı.

11.04.2019 14:39

Tüm Haberler İçin Tıklayın

715 Defa Görüntülendi

Son Haberler

Egemenlik kayıtsız şartsız
milletindir!