KARATE TAKIMI KUPALARIYLA GELDİ

Çınarcık Belediyespor Kulübü Karate Takımı , Çınarcık Belediye Başkanımız Numan Soyer’i makamında ziyaret etti.

Belediye Başkanımız Numan Soyer, makamında Çınarcık Belediyespor Kulübü Karate takımını ağırladı. Ziyaret sırasında  Çınarcık Belediyespor Kulübü yönetiminden Mehmet Yılmaz, Karate Antrenörü Mustafa Canan Taş ile karateci gençler ve aileleri yer aldı.

Sakarya Şehit Ali Gaffar Okkan İller Arası Karate Liginde ve Yalova’da düzenlenen Online Kata Şampiyonası’nda dereceye giren  karatecilerimiz madalyaları ve kupalarıyla Başkanımız Numan Soyer’i ziyaret ettiler.   

Çınarcık Belediyespor Kulübü Karate Takımı Sakarya Şehit Ali Gaffar Okkan İller Arası Karate müsabakasında 14 il , 42 kulüp ve 1150 sporcu arasında 1 adet birincilik, 1 adet ikincilik ve 3 adet üçüncülük kazanarak toplam 5 kupa ile dönmüştür. 6 adet kulübün katıldığı Yalova Online Kata Şampiyonası müsabakasında 4 adet birincilik, 2 adet ikincilik ve 3 adet üçüncülük kazanarak toplam 9 madalya ile Çınarcık’ımızı temsil etmişlerdir.

Ziyaret sonunda Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer dereceye giren karatecilere Corona virüs nedeniyle yanlarında olamadığından dolayı kendisinin sporculara  yazmış olduğu mektubu ve  hediyelerini takdim ederek, başarılarının daim olmasını diledi.

18.06.2020 11:37

Tüm Haberler İçin Tıklayın

431 Defa Görüntülendi

Son Haberler

Egemenlik kayıtsız şartsız
milletindir!