HOŞGELDİN BEBEK

Gelişinle güzelleştirdiğin, masumiyetinle süslediğin ve umutla tutunduğun hayatı birlikte paylaşacağımız şehrimizde, bizde senin için huzur ve mutluluk içinde hazırlanacağın bir gelecek için çalışılıyor, neşe içinde koşup, sokaklarımız kahkahalarınla çınlasın diye şehrimizi senin için güzelleştiriyoruz. Biz seninleyiz. İyi ki bizimlesin. Büyük Çınarcık ailemize "Hoş geldin Bebek" diyoruz.

İlçemizde ikamet eden vatandaşlarımıza, yeni doğan aile fertlerini tebrik için hediyelerimizle ziyarete gidiyor ve "Hoş geldin bebek" diyoruz.

Sosyal belediyecilik anlayışıyla hayata geçirilen proje ile yeni bebek telaşı yaşayan ailelerin (0-6 aylık) mutluluklarına ortak olunuyor. 

Yeni evlat sahibi olmuş Çınarcık'ta ikametli ebeveynlerimizin sevincine ortak oluyoruz. Ailelerimizin belediyemize başvurmaları halinde  ailelerimizi ziyaret ediyoruz. Proje kapsamında her yıl yüzlerce ailemizi ziyaret ederek Hoş geldin Bebek hediyelerimizi takdim ediyoruz.

"Hoş geldin Bebek" Projesi için 444 04 77 (1131 dahili) numaradan yada 0538 442 40 40 whatsapp hattından  belediyemize başvurarak "Anne ve Çocuk Kaydı" oluşturabilirsiniz.

Egemenlik Kayıtsız Şartsız
Milletindir!