GARAJ AMİRLİĞİNDEN İKİ ARACA REVİZE

Çınarcık Belediye Başkanı Avni Kurt’un talimatı ve Garaj Amirliği personelinin özverili çalışmasıyla iki araç revize edilerek araç filosuna kazandırıldı

Daha önce Cenaze Amirliği bünyesinde kullanılan Ford marka kamyonet revize edilerek ; ufak motorlu ekipmanların taşınmasında kullanılmak üzere Fen İşleri Müdürlüğüne teslim edildi. Bunun yanında eskiyen Ford Kamyon Vidanjör bakım ve onarımdan geçirerek yenilendi. Vidanjörün ; motor bakım ve onarımı yanında , kaporta boyama ve pompa mekanizmaları yenilemesi ile hizmet vermeye hazır hale getirildi.

Konula ilgili Belediye Başkanı Avni Kurt,”Hizmet kalitesini arttırmak adına araç alımlarına ağırlık verdiklerini belirterek bunun yanında elimizde atıl olan araçları yeniletip hizmete sokuyoruz. Bunun yanında hibe alıyoruz. Sıfır araçlar satın alıyoruz.  Her sene vatandaşlarımıza daha iyi hizmet vermek için araç filomuzda takviyeler yapıyoruz. Revize edilerek araç filosuna kazandırılan  araçlarımız Çınarcık’a ve tüm halkımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

09.03.2018 15:26

Tüm Haberler İçin Tıklayın

322 Defa Görüntülendi

Son Haberler

Egemenlik kayıtsız şartsız
milletindir!