ÇINARCIK’TA MARMARA HEPİMİZİN ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ

Belediye personelimiz ve öğrenciler 8 Haziran Marmara Denizi Günü’nde bir araya gelerek, daha temiz bir Marmara için seferber oldular.

Çınarcık Belediye Başkanımız Numan Soyer, Çınarcık Belediye Başkan Yardımcımız Murat Savaş , Çınarcık İlçe Milli Eğitim Müdürü Nedim Karabacak, Ak Parti Çınarcık İlçe Başkanı Hüseyin Günay, Çınarcık Kent Konseyi Başkanı Tuncay Okatan, belediye personelleri , Hüdaverdi Aydın Ortaokulu  ve Firuzan Kınal Ortaokulu öğrencileri 8 Haziran Marmara Denizi Günü’nde sahil temizliğinde yer aldılar.

5 Haziran Dünya Çevre Günü ile başlayan Türkiye Çevre Haftası’nın bir parçası olarak 8 Haziran Marmara Denizi Günü, Marmara Denizi’nin tüm kıyı illerinde etkinliklerle eş zamanlı olarak Çınarcık’ta sahil temizliği yapıldı.
Etkinlik sonunda Çınarcık Belediye Başkanımız Numan Soyer sahil temizliğine katılan tüm öğrencilere dondurma ikramında bulunarak onlarla sohbet etti.

Marmara Denizi'ne kıyısı olan tüm belediyelerin katılımları ile #MarmaraHepimizin mesajını Çınarcık Belediyesi personelimiz ve öğrencilerimizle birlikte verdik.

08.06.2022 13:00

Tüm Haberler İçin Tıklayın

545 Defa Görüntülendi

Son Haberler

Egemenlik kayıtsız şartsız
milletindir!