ÇINARCIK BELEDİYESPOR’DAN MUHTEŞEM DÖNÜŞ

Yalova Süper Amatör Ligin üçüncü maçında , Çınarcık Belediyespor Taşköprüspor’u ağırladı.

Sarı siyahlı ekibimiz kendi evinde Taşköprüspor ile çıktı maçta 4-3 galip ayrılarak galibiyet serisini 3 çıkardı .

Zevkli ve centilmence geçen mücadelede ekibimiz muhteşem bir dönüş yaparak maçı 4-3 kazanmayı bildi. Maçın başlama düdüğünden sonra 5. dakikada Yıldıray’ın golü ile maça 1 -0 üstün başlayan sarı siyahlı ekibimiz, 28. dakikada Taşköprüspor’dan Hikmet’in golüne engel olamadı. İlk yarının bitmesine yakın 42. dakikada Hikmet kendisinin ve Taşköprüspor’un 2. golünü atıyor. İlk yarı Taşköprüspor devreye 2-1 üstün olarak tamamlıyor.

İkinci yarının 62. dakikasında Hikmet kendisinin ve Taşköprüspor’un 3. golünü kaydediyor ve skoru 3-1 getiriyor. Golün hemen 1 dakika sonrası Çınarcık Belediyespor’umuz 63. dakikada Recep’in golüyle skoru 2-3 yapıyor. Bu dakikadan  sonra ataklarını sıklaştıran Çınarcık Belediyespor’umuz 73. dakikada  Yağız’ın buldu golle durumu 3-3 getiriyor. Dakikalar 88 gösterdiği anda Yıldıray kendisinin ikinci golünü ve Çınarcık Belediyespor’un galibiyet golünü Taşköprüspor kalesine bırakıyor.

Bu güzel galibiyeti ve muhteşem geri dönüşü bize yaşatan futbolcularımıza ve teknik ekibimizi tebrik eder ; 90 dakika boyunca takımını destekleyen taraftarımıza teşekkür ederiz.

04.11.2019 11:30

Tüm Haberler İçin Tıklayın

2321 Defa Görüntülendi

Egemenlik kayıtsız şartsız
milletindir!