ÇINARCIK BELEDİYESİ’NDEN KASTAMONU’YA DESTEK

Kastamonu'da meydana gelen sel felaketi sonrası Çınarcık Belediyesi ekipleri bölgeye destek veriyor.

Ekiplerimiz Kastamonu’da yaşanan sel felaketinin ardından bölgeye yardıma koştu. Yalova AFAD Yerel Destek Ekiplerinin en büyük destekçisi olan Çınarcık Belediyesi Kastamonu’nun Bozkurt ilçesinde çalışmalarını sürdürüyor. Belediye ekiplerimiz, aşırı yağıştan dolayı en büyük hasarın meydan geldiği Bozkurt ilçesinde esnaf ve vatandaşların yaralarını sarmasına yardımcı oluyorlar.

Ekiplerimiz, Bozkurt ilçesinde kurulan koordinasyon merkezinin yönlendirmesiyle ihtiyaç duyulan bölgelerde mağdur olan esnaf ve vatandaşların hasar gören dükkan ile evlerinin temizliklerini gerçekleştiriyorlar.

Kastamonu’da sel felaketi sonrası bölgedeki vatandaşların yanında olduklarını belirten Çınarcık Belediye Başkanımız Numan Soyer, "Çınarcık  Belediyesi olarak gönüllü personelimizle  Kastamonu’nun Bozkurt ilçesine yardıma koştuk. Ekiplerimiz aşırı yağıştan dolayı en büyük hasarın meydan geldiği Bozkurt ilçesinde esnaf ve vatandaşların yaralarını sarmasına yardımcı oluyorlar. Selden etkilenen tüm vatandaşlarımıza bir kez daha geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum" dedi.

29.06.2022 18:33

Tüm Haberler İçin Tıklayın

755 Defa Görüntülendi

Egemenlik kayıtsız şartsız
milletindir!