ÇINARCIK BELEDİYESİ MOBİL UYGULAMASI İLE ÇINARCIK’A DOKUNUN !

Belediyemizin Mobil Uygulaması ile Çınarcık’a dokunun!

Çınarcık Belediyesi günümüz dünyasının en hızlı iletişim kanallarını kullanarak, kentlilerle etkileşimini gün geçtikçe artırıyor.

Yeni iletişim çağında teknoloji ve yenilikleri de yakından takip eden Çınarcık Belediyesinin haber, etkinlik ve projelerine; IOS ve Android işletim sistemli akıllı cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz “Çınarcık Belediyesi” mobil uygulaması sayesinde ulaşabilirsiniz. Mobil Belediye Uygulaması aracılığıyla kent hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilir, dilediğiniz anda katkıda bulunabilirsiniz.

Çınarcık Belediyesi, bilgi teknolojilerine bağlı yaşanan değişimlere ayak uydurarak, teknolojik altyapısını gün geçtikçe yeniliyor. Gerek belediyecilik hizmetlerinin sunumu, gerekse vatandaşın hizmetlere daha kolay erişiminin sağlanması amacıyla bugüne kadar mobil web sitesi, whatsapp iletişim hattını,  sms bilgi uygulamalarını, e-devlet ödeme sistemi, e-belediye ödeme sistemi, e-çap sorgulama sistemi,e-mezarlık online sistemi ve online çözüm merkezini hayata geçiren Çınarcık Belediyesi Android işletim sistemi ile IOS sistemli cep telefonlarının (Akıllı Telefon)  ve tablet kullanımının artması  üzerine Android ve IOS Mobil Uygulamasını hayata geçirdi. Çınarcık Belediyesi Kurumsal Mobil Uygulaması apple store ve google play store´da ücretsiz olarak yayınlandı.

Belediyemizin Bilgi İşlem Birimi personellerinin geliştirdiği Mobil Uygulama ile vatandaşlarımız Çınarcık hakkında her şeye bir cep kadar yakın oldular.

Belediye personelimizin kendi yazmış olduğu Mobil belediye uygulamasıyla  önemli bir projeyi daha hayata geçirdiklerini vurgulayan Çınarcık Belediye Başkanımız Numan Soyer, “Mobil belediyecilik uygulamasıyla halkımızın hayatını kolaylaştırmayı hedeflerken, yeni ve çağdaş bir uygulamayı da hizmete soktuk. Teknolojinin sağladığı her türlü imkândan vatandaşlarımızın istifade etmesi için azami gayret gösteriyoruz. Teknolojiye ve çağın gereklerine ayak uyduruyoruz. Artık Çınarcık ilçemize dair tüm bilgilere vatandaşlarımız cep telefonlarından ve tabletlerinden rahatlıkla ulaşabilecekler. Uygulama ile belediyenin haberleri, etkinlikleri, tamamlanan, devam eden, planlanan projeler ve detayları her yerden ulaşılabilir hale geldi. Ayrıca mobil uygulama ile kullanıcılar bulundukları her yerden istek, şikâyet, talep ve önerilerini anında belediyemize ulaştırabilecekler. Belediye ile ilgili her türlü tahsilatlarını belediyeye gelmeden online olarak yapabilecek. Hem zamandan kazanacaklar, hem de fiziksel olarak belediyeye gelmelerine gerek kalmayacak. Zamanın bu kadar değerli olduğu bu çağda mobil belediyecilik uygulamalarını ve vatandaşlarımızın bu hizmetlere dünyanın her tarafından ulaşabilir olmasını çok önemsiyoruz. ” ifadelerine yer verdi.

 

App Store Ücretsiz İndirme Linki : https://apps.apple.com/tr/app/%C3%A7%C4%B1narc%C4%B1k-belediyesi/id6470371463?l=tr

 

Google Play Ücretsiz İndirme Linki : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cinarcikbelediyesi&pcampaignid=web_share

01.11.2023 13:48

Tüm Haberler İçin Tıklayın

758 Defa Görüntülendi

Son Haberler

Egemenlik kayıtsız şartsız
milletindir!