ÇINARCIK “GÖNLÜMÜZ BİR SOFRAMIZ BİR” İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU

Çınarcık Belediyesi, on bir ayın sultanı Ramazan ayında “Gönlümüz Bir Soframız Bir” İftar yemeğinde Çınarcıklılarla buluştu.

Çınarcık Belediye Başkanımız Numan Soyer, Çınarcık Cumhuriyet Meydanı’nda kurulan iftar sofrasında binlerce vatandaşla birlikte orucunu açtı.

Cumhuriyet Meydanı’na kurulan masaları tek tek gezen Başkanımız Numan Soyer, vatandaşların Ramazan ayını kutladı ve iyi dileklerde bulundu. Yapılan iftar yemeğinde 7’den 77’ye Çınarcıklı vatandaşların büyük ilgi gösterdiği iftarda, Ramazan ayının birlik, beraberlik ve dayanışma ruhu Çınarcık’ta çok güzel yaşatıldı. Hasat Vakti seslendirdiği tasavvuf müzik ile başlayan iftar yemeği organizasyonu, ezanın okunmasıyla birlikte hep birlikte edilen duanın ardından vatandaşlar, oruçlarını semazen gösterisi ile açtılar.

Başkanımız Numan Soyer’in, yaptığı konuşmada herkesin Ramazan ayını kutlayarak tutulan oruçların ve yapılan ibadetlerin kabul olması temennisin de bulundu. Çınarcık’ta ilk ilçe iftarının bu kadar yoğun olması  Ramazan ayının yardımlaşma ve paylaşmanın en güzel örneğini hep beraber yaşandığını belirtti.

Cumhuriyet Meydanı’nda iftar yaparak oruçlarını açan vatandaşlarımız, kendilerini bu güzel iftar yemeğinde buluşturan Belediye Başkanımız Numan Soyer’e ve ekibine  teşekkür ettiler.

25.04.2022 00:37

Tüm Haberler İçin Tıklayın

305 Defa Görüntülendi

Son Haberler

Egemenlik kayıtsız şartsız
milletindir!