BİR YUVADA BAYRAKTAROĞLU VE AKTAŞ’DAN

Çınarcık Belediyesi tarafından uygulanan ve hayvan severler tarafından büyük beğeniyle karşılanan hayvan sahiplendirme hizmetine devam ediliyor.

Hayvansever Hülya Bayraktaroğlu ve Esra Akbaş,  Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezimize gelerek barınağımızda bakılan sokak hayvanlarıyla güzel bir zaman geçirdiler. Hülya Bayraktaroğlu  Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezimizde bakılan 5 aylık golden melez dostumuzu sahiplendi .Esra Akbaş ise 2 aylık melez dostumuzu sahiplenerek evlerine götürdüler.  Böylelikle de Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezimizde bakılan şanslı iki dostumuzun yeni bir yuvası oldu.

Veteriner Hekimimiz Nesrin Fakirullahoğlu tarafından sağlığına kavuşturulan ve kimlik kartları çıkarılan sahipsiz hayvanları sahiplendirme çalışmalarına devam ediyoruz. Sahipsiz hayvanlara kucak açmak isteyen hayvan severler ücretsiz olarak istediği hayvanı sahiplenebiliyorlar. Sadık bir dost edinmek isteyen vatandaşlarımız, belediyemizin sitesindeki misafir dostlarımızın (http://www.cinarcik.bel.tr/tr/misafir-dostlarimiz) online sistemimizi ziyaret ederek, sahiplenmeyi bekleyen can dostlarımızı görebilirler.

18.08.2021 09:30

Tüm Haberler İçin Tıklayın

197 Defa Görüntülendi

Son Haberler

Egemenlik kayıtsız şartsız
milletindir!