BERAT SEVİK VE KÜBRA ÖZDEN’E VENEDİK’TE BAŞARILAR

Çınarcık’ı ve ülkemizi İtalya’da temsil edecek olan Berak Sevik ve Kübra Özden, Çınarcık Belediye Başkanımız Numan Soyer’i ziyaret ettiler.

Çınarcık Belediye Başkanımız Numan Soyer, Çınarcık Belediyespor Kulübü Karate takımı antrenörü Mustafa Canan Taşçı’yı ve sporcuları Berat Sevik ile Kübra Özden’i makamında ağırladı.

Karatecilerimiz Berat Sevik ile Kübra Özden, 09-11 Aralık 2022 tarihleri arasında İtalya’nın Venedik şehrinde WKF tarafından düzenlenecek Gençlik Liginde (Youth League) Karate Milli Takımında ülkemizi temsil edecekler.

Berat Sevik ile Kübra Özden kendilerine ve takım arkadaşlarına vermiş olduğu desteklerden dolayı Belediye Başkanımız Numan Soyer’e teşekkür ederek, Venedik’teki Youth League (Gençlik Ligi Şampiyonasında) Çınarcık’ımızı ve Türkiye’yi en iyi şekilde temsil edeceklerini söylediler.

Başkanımız Numan Soyer konu hakkında, “Çınarcık’tan ve  Çınarcık Belediyespor Kulübümüzden böylesine değerli bir sporcularımızın çıkması ve bizi Venedik’teki Youth League (Gençlik Ligi Şampiyonasında) Milli Takım forması altında temsil edecek olmaları çok duygulandırdı. Çınarcık’ımızı başarılı bir şekilde temsil eden minik kardeşimlerime ve değerli hocamız Mustafa Canan Taşçı’ya teşekkür ederim. Belediye olarak sporun ve sporcumuzun her zaman yanında olacağız. Bizlere bu onuru ve mutluluğu yaşatan karatecilerimize, karate hocamız Mustafa Canan Taşçıya teşekkür ederim. Venedik’teki Youth League (Gençlik Ligi Şampiyonasında) da başarılı bir şekilde dönerek, kendilerine milli takım altında sayısız başarılar dilerim.” dedi

01.12.2022 14:54

Tüm Haberler İçin Tıklayın

125 Defa Görüntülendi

Son Haberler

Egemenlik kayıtsız şartsız
milletindir!