BELEDİYEMİZE SOKAK HAYVANLARI İÇİN “GEÇİCİ BAKIMEVİ İZİN BELGESİ” ALDI

Çınarcık Belediyesi Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezimiz Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü tarafından “Geçici Bakımevi İzin Belgesi” verildi.

İlçe genelinde sokak hayvanlarının her zaman yanında olan belediyemize ait Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezimiz artık tescillendi. Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü tarafından Çınarcık Belediyesi Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezimize “Geçici Bakımevi İzin Belgesi” verildi. Açıldı tarihten bu yana sayısız sokak hayvanının yanında olan ve onların her türlü tedavisini kendi bünyesinde gerçekleştiren Çınarcık Belediyesi Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezimiz artık tescilli bir bakımevi oldu.

Çınarcık Belediyesi  Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezimize “Geçici Bakımevi İzin Belgesini” Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü II. Bölge Yalova İl Şube Müdürü Nevzat Alğan,  Çınarcık Belediye Başkanımız Numan Soyer’e teslim ederek, bugüne kadar doğa ve sokak hayvanlarına yapılan her türlü çalışma için Başkanımız Numan Soyer’e teşekkür etti.

Çınarcık Belediyesi  Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezimiz 5199 sayılı Hayvanları Koruma Kanunu’nun 6. Maddesi ile Hayvanların Korunmasına Dair Uygulama Yönetmeliğinin 5. Maddesi (İ) bendine istinaden yönetmeliğin 22,23,24. Maddelerindeki koşullarının tamamının eksiksiz bir şekilde yerine getirilmesinden dolayı 2022/03 ruhsat numarası ile “Geçici Bakımevi İzin Belgesi” almaya hak kazanmıştır.

14.09.2022 18:47

Tüm Haberler İçin Tıklayın

342 Defa Görüntülendi

Son Haberler

Egemenlik kayıtsız şartsız
milletindir!