BAŞKANIMIZ NUMAN SOYER’İN DÜNYA SAĞLIK HAFTASI MESAJI

Çınarcık Belediye Başkanımız Numan Soyer , “Dünya Sağlık Haftası” dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Belediye Başkanımız Numan Soyer  yayınladığı mesajında ; ”Sağlık, insan hayatında hiçbir kavramla yeri değiştirilemeyecek bir ehemmiyete sahiptir. Sağlık, ayrı ayrı her bir insan için önemli olduğu kadar, huzurlu ve mutlu bir toplum için son derece önemlidir. Bir ülke için sağlık hizmetlerinde ulaşılan nokta, o ülkenin gelişmişlik düzeyinin en temel göstergelerinden biri olarak görülmektedir. Gelişmekte olan ülkemizin sağlık hizmetlerinin sunulmasında son yıllarda ulaşmış olduğu seviye de bu açıdan sevindirici ve gurur vericidir.

Bilindiği üzere Korona virüs hızla yayılım göstererek ülkemizi ve tüm dünyayı tehdit etmeye devam etmektedir. Bu salgından ülkemizi ve vatandaşlarımızı korumak ve salgının yayılmasını engellemek için mücadele edilmektedir. Ülkemizde yaşadığımız bu zor günlerde; sağlığımız için büyük emekler veren sağlık çalışanlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle, sağlık hizmetlerinin yürütülmesinde fedakârca görev yapan bütün sağlık çalışanlarımızın "Dünya Sağlık Haftası"nı kutluyor, tüm Çınarcıklı hemşehrilerime sağlıklı günler dilerim. Allah’a emanet olun.” dedi.

07.04.2021 14:00

Tüm Haberler İçin Tıklayın

585 Defa Görüntülendi

Son Haberler

Egemenlik kayıtsız şartsız
milletindir!