BAŞKANIMIZ NUMAN SOYER’İN , BERAT KANDİLİ MESAJI

Çınarcık Belediye Başkanımız Numan Soyer, Berat Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Çınarcık Belediye Başkanımız Numan Soyer, Ramazan Ayı’nın müjdeleyicisi olan Berat Kandilinin tüm insanlığa sağlık, mutluluk ve bereket getirmesini diledi.

Berat Kandili'nin Müslümanların, sınırsız af ve merhamet sahibi olan Yüce Allah'a sığınarak günahlardan arındıkları, ilahi lütuf ve bereketlere eriştikleri müstesna zaman dilimlerinden birisi olduğunu söyleyen Başkan Numan Soyer mesajında şu ifadelere yer verdi; "İslam âlemi olarak Ramazan Ayı’nın müjdecisi olan mübarek Berat Kandili’ne kavuşmanın huzur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Kutsal geceler; iman, ibadet ve düşünce bakımından kendimizi yenilememiz, geçmişimizi muhasebe etmemiz, geleceğimizi manen planlama ve ümitlerimizi tazelememiz için şüphesiz büyük bir fırsattır. Manevi duyguların kuvvetlendiği, sevgi, kardeşlik ve barış duygularının da içten hissedilerek yaşandığı müstesna gecelerimizden Berat Kandili’ni vesile bilerek , kırgınlıklara son vererek insanların mutluluğu için dua etmeliyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle başta Çınarcıklı hemşerilerim olmak üzere ülkemizin ve tüm İslam Alemi'nin Berat Kandili'ni kutluyor; milletçe birlik ve beraberlik içinde daha nice kandillere kavuşmayı, bütün İslam Aleminin ve insanlığın barış ve huzur içinde olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz eder, sağlıklı günler dilerim. Allah’a emanet olun. ”dedi.

27.03.2021 12:30

Tüm Haberler İçin Tıklayın

412 Defa Görüntülendi

Son Haberler

Egemenlik kayıtsız şartsız
milletindir!