BAŞKANIMIZ NUMAN SOYER, HAYAT BOYU ÖĞRENİM HAFTASI ETKİNLİĞİNE KATILDI

Çınarcık Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından “Hayat Boyu Öğrenme Haftası Etkinliği” düzenlendi.

Yıl boyunca yapılan başarılı çalışmaların ardından Çınarcık Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü binasının önünde “Hayat Boyu Öğrenme Haftası Etkinliği” yapıldı. Yoğun katılımın yaşandığı etkinlikte açılış kurdelesini Çınarcık Belediye Başkanımız Numan Soyer, Yalova İl Özel İdaresi Meclis Başkan Vekili Murat Kaya, İl Genel Meclis Üyesi Tahsin Yener ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Nedim Karabacak ile birlikte kestiler. Kurum müdürleri ve siyasi parti temsilcilerinin de katılım sağladığı etkinliğe vatandaşlar büyük ilgi gösterdi.

Haziran ayının ilk haftası kutlanan “Hayat Boyu Öğrenme Haftası Etkinliği” nedeniyle Çınarcık Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü kursiyerlerinin çalışmaları sergilendi. Halk Eğitim Karate , Kick Boks, futbol ve halk oyunları  sınıfı öğrencilerinin gösterileri ile başlayan festival, keman ve bağlama kursu öğrencilerinin müzik şöleni ile devam etti.

Çınarcık Belediye Başkanımız Numan Soyer, Halk Eğitim Merkezi öğrencilerine kurs bitirme sertifikalarını verdikten sonra “Hayat Boyu Öğrenme Haftası Etkinliğinde” sergilenen ürünleri gezerek bilgi aldı.

06.06.2023 15:21

Tüm Haberler İçin Tıklayın

109 Defa Görüntülendi

Son Haberler

Egemenlik kayıtsız şartsız
milletindir!