BAŞKAN SOYER’İN 19 MAYIS MESAJI

Çınarcık Belediye Başkanımız Numan Soyer; 19 Mayıs Atatürk`ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle kutlama mesajı yayınladı.

Çınarcık Belediye Başkanımız Numan Soyer mesajında; ” Ulusal Kurtuluş Savaşımıza, Türkiye Büyük Millet Meclisi`nin oluşumuna, Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşuna giden yolda 19 Mayıs 1919 tarihinin çok önemli bir yeri vardır. Türk Milletinin yeniden şahlanışının timsali olan 19 Mayıslar da ülkemizin onur ve gurur kaynağı olan gençlerimiz ise her zaman ulusumuzun güvencesi olacaktır.

Binlerce şehit vererek, sıkıntı ve yokluklar içinde, büyük özverilerle kurulan Türkiye Cumhuriyeti bizlere ve gençlere emanettir. Bu değerli emaneti yaşatmak ve sonsuza kadar korumak, gelecek kuşaklara en iyi şekilde aktarmak, en başta gelen görev ve sorumluluğumuzdur. Al bayrak uğruna toprağa düşen tüm şehitlerimizi rahmet ve saygıyla anıyorum. 19 Mayıs Atatürk`ü Anma  Gençlik ve Spor Bayramı’nın ardından Ramazan Bayramı bizleri bekliyor. Çınarcık Belediyesi olarak bizler; sizler için büyük bir özveriyle tam kadro sahadayız. Çınarcık’ımızın her köşesinde sizler için çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz. Unutmayın; evler size, Çınarcık bize emanet” ifadelerine yer verdi

18.05.2020 21:40

Tüm Haberler İçin Tıklayın

517 Defa Görüntülendi

Son Haberler

Egemenlik kayıtsız şartsız
milletindir!