BAŞKAN SOYER, YER ALTINA ALINAN ELEKTRİK HATTI ÇALIŞMASINI İNCELEDİ

Çınarcık Belediye Başkanımız Numan Soyer, elektrik hatlarının yerin altına alınma çalışmalarını yerinde inceledi.

Çınarcık Belediyesi öncülüğünde ve Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş. işbirliği ile gerçekleştirilen elektrik hatlarının yer altına alma çalışmalarına başlandı.

Çınarcık Belediye Başkanımız Numan Soyer, Çınarcık Belediye Başkan Vekilimiz Nizamettin Balkaya , Çınarcık Belediye Başkan Yardımcımız Murat Savaş, Ak Parti Çınarcık İlçe Başkanı Hüseyin Günay , UEDAŞ Çınarcık İşletme Koordinatörü Recep Senel ve Fen İşleri Müdürümüz Sinem Sakallıoğlu çalışmaları yerinde inceledi.

UEDAŞ tarafından Metin Aslan Caddesi , Ahmet Sugün Caddesi , Coşkun Caddesi ve Poyraz Caddesinin bir kısmında 3.5 km'lik mesafede yolun çift tarafında bulunan elektrik hatları yerin altına alınmaya başlandı.

Belediye Başkanımız Numan Soyer, ilçe genelinde elektrik hatlarında yapılan ve yapılacak çalışmalar hakkında UEDAŞ Çınarcık İşletme Koordinatörü Recep Senel'den bilgi aldı.

Konu hakkında açıklama yapan Başkanımız Numan Soyer "İlçemizde çirkin görüntüler oluşturan zaman zaman hava koşullarından etkilenen ve elektrikte enerji kaybına neden olan eski elektrik hatları yenilenerek yer altına alınıyor. Metin Aslan Caddesi , Ahmet Sugün Caddesi , Coşkun Caddesi ve Poyraz Caddesinin bir kısmında, kısa sürede tamamlanması planlanan bu projeyle birlikte ilçemiz daha güzel bir görünüme kavuşacağı gibi enerji kaybının da önüne geçilmiş olunacak. 3.5 km'lik mesafede yolun çift tarafında bulunan elektrik hatlarının yer altına alınma çalışması ilçemize hayırlı olsun" dedi.

14.10.2020 16:30

Tüm Haberler İçin Tıklayın

87 Defa Görüntülendi

Son Haberler

Egemenlik kayıtsız şartsız
milletindir!