BAŞKAN SOYER, “PORTATİF YÜZME HAVUZU” AÇILIŞINA KATILDI

Çınarcık Belediye Başkanımız Numan Soyer ile Çınarcık İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğünün işbirliğiyle yaptırılan portatif yüzme havuzunda çocuklar eğlenerek yüzme öğreniyorlar.

Gençlik ve Spor Bakanlığının “Yüzme Bilmeyen Kalmasın” projesi kapsamda Çınarcık İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü Kapalı Spor Salonu bahçesine 8x16 metre 1.40cm. derinliğinde portatif  yüzme havuzunda, Çınarcıklı çocuklar eğlenerek yüzme öğreniyorlar.

Çınarcık İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü ile Çınarcık Belediye Başkanımız Numan Soyer’in işbirliğiyle yaptırılan portatif  yüzme havuzunun açılış töreni yoğun bir kalabalık ile bugün yapıldı. Açılış töreni Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması ile başladı. Ardından Çınarcık Belediye Başkanımız Numan Soyer, Esenköy Belediye Başkanı Mehmet Temel, Termal Belediye Başkanı Hüseyin Sinan Acar, Yalova Gençlik ve Spor İl Müdürü Vekili Salih Kılıç, Çınarcık İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Gözde Gençtürk, Ak Parti  Çınarcık İlçe Başkanı Hüseyin Günay ve Yalova’nın efsanevi güreşçisi Sırrı Acar açılış kurdelesini kestiler.

Çınarcık İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü  Çınarcık Kapalı Spor Salonu bahçesine kurulan 8x16 metre 1.40cm. derinliğinde portatif havuz da Yalova Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından 2 adet yüzme antrenörü görevlendirilen havuzda haftanın 4 günü yaklaşık 150 öğrenciye hizmet veriyor. 3 hafta gibi kısa bir sürede tamamlanan portatif yüzme havuzunda öğrenciler hem yüzme öğreniyor hem de neşeli anlar yaşıyorlar.

19.08.2022 16:46

Tüm Haberler İçin Tıklayın

446 Defa Görüntülendi

Son Haberler

Egemenlik kayıtsız şartsız
milletindir!