BALIKESİR VE SİVRİHİSAR’DAN ZİYARET

Başkanımız Numan Soyer, Cuma günü Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Yücel Yılmaz ve Sivrihisar Belediye Başkanı Sayın Hamid Yüzügüllü’yü Çınarcık’ta ağırladı.

Belediye Başkanımız Numan Soyer, Balıkesir ve Sivrihisar’da gönül köprüsü kurarak Belediye Başkanlarını Çınarcık’ta ağırladı.

Başkanımız Numan Soyer makamında Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Yücel Yılmaz ve Sivrihisar Belediye Başkanı Sayın Hamid Yüzügüllü ile heyetini ağırladı. Ziyarette AK Parti Yalova Milletvekili ve Ak Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Sayın Ahmet Büyükgümüş , Yalova İl Genel Meclis Başkanı Sayın Hasan Soygüzel, Ak Parti Çınarcık İlçe Başkanı Sayın Hüseyin Günay, Çınarcık Belediye Başkan Yardımcısı Murat Savaş ve meclis üyeleri hazır bulundu.

Başkanlar Balıkesir , Sivrihisar ve Çınarcık ile ülke gündemi hakkında bir süre sohbet ettiler. Kentlerinde yapmış oldukları projeleri anlatarak fikir alışverişinde bulundular. Belediye Başkanımız Numan Soyer misafirlere dolgu alanı göstererek , yapılacak çalışmaları anlattı. Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Yücel Yılmaz ve Sivrihisar Belediye Başkanı Sayın Hamid Yüzügüllü’ye Çınarcık’ı gezdirerek yapılan ve yapılacak çalışmalar hakkında uzunca bir süre sohbet edildi.

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Yücel Yılmaz, İstanbul’un karşı semtinde doğası ve havasıyla güzel Çınarcık’ta bulunmaktan memnun olduğunu ifade ederek, misafirperverliğinden dolayı Çınarcık Belediye Başkanımız Numan Soyer’e ve ekibine teşekkür ederek . çalışmalarında başarılar diledi.

Sivrihisar Belediye Başkanı Sayın Hamid Yüzügüllü, Çınarcık’ın gerçekten güzel bir ilçe olduğunu ve Marmara’nın İncisi Çınarcık ismini hat ettiğini söyleyerek , ev sahipliğinden dolayı Çınarcık Belediye Başkanımız Numan Soyer’e teşekkür etti.

20.06.2020 12:30

Tüm Haberler İçin Tıklayın

900 Defa Görüntülendi

Son Haberler

Egemenlik kayıtsız şartsız
milletindir!