AHMET DUHA, BERİL NİSA, BUĞLEM, İSMAİL ALP, ZAHİR VE ZEHRA BEBEKLER ZİYARET EDİLDİ

Huzurla gözlerini Çınarcık’ta açan “geleceğimizin minik fidanları olan” hemşerilerimizi ziyaret etmeye devam ediyoruz.

Belediye Başkanımız Numan Soyer’in eşi Elif Soyer ile Çınarcık Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Şefliği Covid-19 normalleşme döneminde ilçemizde yeni doğan Ahmet Duha, Beril Nisa, Buğlem, İsmail Alp, Zahir ve Zehra bebekleri ziyaret ederek , hediyelerini takdim etti.


Covid 19 pandemi döneminde yeni doğan bebekleri ziyarete bir süre ara veren Çınarcık Belediyesi normalleşme dönemine girdiğimiz bugünlerde  maske , mesafe ve hijyen kurallarına dikkat ederek , ilçemizde ikamet eden Tunç, Osma, Uçar, Çakıl, Ayaz ve Atlı ailelerinin evlerine tek tek misafir olunarak kapıdan , bebeklerine mutlu , sağlıklı ve huzurlu bir yaşam dileklerinin ardından; küçük hemşehrilerimiz için hazırlanan hediyeler takdim etti. Pandemi dönemi boyunca ziyaret edemediğimiz ailelere ziyaretlerimiz normalleşme dönemi içerisinde devam edecektir.  


Aileler Belediye Başkanımız Numan Soyer’in bebekleri için yazdığı mektup ve sevinçlerine ortak oldukları için personelimize teşekkür ederek, Başkanımız Numan Soyer’e çalışmalarında başarılar dilediler.

03.06.2021 12:00

Tüm Haberler İçin Tıklayın

60 Defa Görüntülendi

Son Haberler

Egemenlik kayıtsız şartsız
milletindir!