15. KIZILCIK ŞENLİĞİ YAPILDI

İlçemize bağlı Şenköy'de düzenlenen ''Kızılcık Şenliği'' bu senede coşku içinde gerçekleşti.

Şenköy’de düzenlenen 15. Kızılcık Şenliği’ne Yalova Milletvekilimiz Ahmet Büyükgümüş , Yalova Valisi Muammer Erol, Çınarcık Kaymakamı Soner Kırlı, Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman  , Çınarcık Belediye Başkanımız Numan Soyer, Esenköy Belediye Başkanı Mehmet Temel, il genel meclis ve belediye meclis üyeleri, ilçedeki kamu kuruluşlarının mülki ve idari amirleri, sivil toplum kuruluşu ve siyasi partilerin temsilcileri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Köy meydanında düzenlenen şenliğin açılışı Mehter Takımı'nın kortej yürüyüşüyle başladı. Daha sonra halk oyunları ekibi gösteri yaptı. Gösterilerin ardından Çınarcık Belediye Başkanımız Numan Soyer , Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman ve Yalova Milletvekilimiz Ahmet Büyükgümüş konuşma yaptılar. Konuşmaların ardından şenliğe katkıda bulunanlara plaketleri takdim edildi.Daha sonra şenliğe katılanlara kızılcıklardan üretilen ürünler ikram edildi.

Şenköy’de düzenlenen 15. Kızılcık Şenliği’nde Çınarcık Belediye Başkanımız Numan Soyer’e vatandaşlar tarafından yoğun ilgi vardı. Belediye Başkanımız Soyer herkesle tek tek ilgilenerek hal ve hatırlarını sordu.  

05.08.2019 00:00

Tüm Haberler İçin Tıklayın

1666 Defa Görüntülendi

Son Haberler

Egemenlik kayıtsız şartsız
milletindir!