ZABITA HAFTASI’NDA LOKMALI KUTLAMA

Çınarcık Belediyesi Zabıta Amirliği, Zabıta Haftası nedeniyle lokma dağıttı.

Çınarcık Belediyesi her yıl 1-7 Eylül tarihleri arasında kutlanan Zabıta Haftası nedeniyle Cumhuriyet Meydanı'nda Zabıta Noktasında vatandaşlara  lokma dağıttı.

Çınarcık Belediyesi tarafından gerçekleştirilen etkinliğe, Çınarcık Belediye Başkanımız Numan Soyer, Başkan Yardımcımız Murat Savaş, İlçe Emniyet Müdürü Ragıp Tunç, meclis üyeleri, mahalle muhtarları, ilçedeki kamu kuruluşlarının mülki ve idari amirleri, sivil toplum kuruluşu , siyasi partilerin temsilcileri , esnaf ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Zabıta Haftası kutlama etkinliğine katılanlara, Zabıta personeli lokma ve su ikram etti.

Zabıta Amirliğinden emekli olan eski zabıta personellerine teşekkür belgesi vererek bu anlamlı günde eski zabıta personellerini hatırlayan   Çınarcık Belediye Başkanımız Numan Soyer, zabıta personelinin zor bir görev yaptığını vurguladı. Belediye Başkanımız Soyer, "Zabıta, belediyenin gülen yüzüdür. Önce insan anlayışıyla görev yaparak herkese eşit mesafede olun. Kanunları herkese eşit uygulayın. Kamu düzenini sağlamak, halk sağlığı ve huzuru adına şehrimizi daha yaşanılır bir hale getirmek için çalışan zabıtamız, belediye ile vatandaşlarımız arasında köprü vazifesi görmektedir. Zabıta Amirliğimizin  “Zabıta Haftası”nı kutluyor, görevlerinde kendilerine  başarılar diliyorum" diye konuştu.  

06.09.2019 14:00

Tüm Haberler İçin Tıklayın

340 Defa Görüntülendi

Son Haberler

Egemenlik kayıtsız şartsız
milletindir!