YALOVA BELEDİYE BAŞKAN VEKİLİ TUTUK’TAN ZİYARET

Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, Çınarcık Belediye Başkanımız Numan Soyer’i ziyaret etti.

Çınarcık Belediye Başkanımız Numan Soyer, Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk’u makamında ağırladı. Ziyarette Çınarcık Belediye Başkan Yardımcısı Murat Savaş, Çın.Bel.Tur.A.Ş Şirketi Genel Müdürümüz Turan Çam , Ak Parti Çınarcık İlçe Başkanı Hüseyin Günay ve Çınarcık Kent Konseyi Başkanı Tuncay Okatan hazır bulundu.

Samimi bir ortamda geçen ziyarette Başkanlar Yalova , Çınarcık ile ilgili karşılıklı fikir alışverişinde bulunarak, yerel yönetimler ve genel ülke siyaseti üzerine bir süre sohbet ettiler.

Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, ”Çınarcık Belediye Başkanımız Numan Soyer’i makamında ziyaret ettik. Bizi ağırladıkları için kendisine çok teşekkür ederim. Yalova ve Çınarcık ile ilgili bilgi alış verişinde bulunduk.” dedi.

Yalova Belediye Başkan Vekili Tutuk'un ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren, Belediye Başkanımız Numan Soyer, “Başkan Vekilimiz Tutuk ile Çınarcık’ımız için verimli bir görüşme gerçekleştirdik. Bu nazik ziyaretlerinden dolayı kendisine teşekkür ederim.” diye konuştu.

08.09.2020 15:00

Tüm Haberler İçin Tıklayın

146 Defa Görüntülendi

Son Haberler

Egemenlik kayıtsız şartsız
milletindir!