WHATSAPP HATTI DEVREDE

Çınarcık Belediyesi, ilçedeki problemlerin daha hızlı çözülmesi amacıyla oluşturduğu WhatsApp hattını devreye soktu.

Vatandaşlar, Çınarcık Belediyesi'nin 0538 442 40 40 numaralı WhatsApp hattı üzerinden bilgi ya da fotoğraf paylaşarak çözüm istedikleri sorunu bildirdikleri takdirde Çınarcık Belediyesi ekipleri en hızlı şekilde problem oluşan bölgeye giderek sorunun giderilmesi için gereken çalışmayı yapacak. 

Çınarcıklı vatandaşlar belediyeye iletmek istediklerini 7 gün 24 saat boyunca 0538 442 40 40 nolu hat üzerinden belediye yetkililerine ulaştırabilecek. WhatsApp iletişim hattına gelen tüm bildirimler yetkililer tarafından değerlendirilmeye tabi tutulacak ve sorunlar çözüme kavuşturulacaktır.

"Vatandaş Çeksin Yollasın Biz Çözelim" diyen Çınarcık Belediye Başkanı Avni Kurt ; “Belediyemizin vatandaşlarla arasındaki iletişimi kuvvetlendirmek, soru ve görüşleri daha hızlı almak, zamanında çözüm üretmek için akıllı cep telefonlarında kullanılan iletişim uygulaması WhatsApp üzerinden çağrı hattı oluşturduk . WhatsApp hattımızla vatandaşlarımız, ne sorun varsa buradan bize iletebilecekler. Bu bir anlamda halkın kamerası olacak. Böylece mahallelerdeki olumsuzluklardan daha çabuk haberdar olacağız ve daha çabuk çözüm üretebileceğiz. Mesela bir yerde çukur var, halk için tehlike oluşturuyor. Vatandaş çeksin bize yollasın, biz gereğini yapalım." dedi. 

Çınarcık Belediyesi Whatsapp Hattı :  0538 442 40 40

14.07.2019 08:30

Tüm Duyurular İçin Tıklayın

2506 DEFA GÖRÜNTÜLENDİ

Son Eklenen Haberler

Egemenlik kayıtsız şartsız
milletindir!