KÜTÜPHANE PERİYODİK OLARAK İLAÇLANIYOR

Çınarcık Belediyesi Yasemin Koç Halk Kütüphanemiz, belediye ekiplerimiz tarafından periyodik olarak ilaçlanıp dezenfekte ediliyor.

Çınarcık Belediyesi COVID19 salgınına karşı ilçe genelinde uyguladığı tedbirleri yürütmeye devam ediyor. Veterinerlik Hizmetleri Birimimize bağlı ilaçlama ekiplerimiz tarafından sisleme cihazı ile Çınarcık Belediyesi Yasemin Koç Halk Kütüphanemiz  periyodik olarak dezenfekte çalışması yapılıyor.

Yasemin Koç Halk Kütüphanemiz Corona virüs salgının düşüş seyri gösterdiği “Yeni Normal” süreçle birlikte 01 Haziran Pazartesi günü itibariyle hizmet vermeye başladı. Sosyal mesafe ve dezenfeksiyon önlemlerinin alındığı kütüphanede sandalye ve masalar arası mesafelerin arttırıldığı, maskesiz vatandaşın alınmadığı ve girişe el dezenfektanı konuldu. Ödünç alınan kitapların da bir süre bekletilmesi sonrası raflara yerleştirildiği Çınarcık Belediyesi Yasemin Koç Halk Kütüphanesinin , havalandırma işlemleri de klimalar yerine daha sağlıklı olan cam açılarak doğal yollarla yapılıyor. Gün sonunda düzenli olarak dezenfekte edilerek ertesi güne hazırlanıyor.

10.06.2020 08:30

Tüm Haberler İçin Tıklayın

291 Defa Görüntülendi

Son Haberler

Egemenlik kayıtsız şartsız
milletindir!