HAYIRSEVER VATANDAŞTAN , AKÜLÜ ENGELLİ SCOOTER

İsminin açıklanmasını istemeyen hayırsever vatandaş tarafından engelli vatandaşımıza akülü scooter hediye edildi.

Hayırsever vatandaş Çınarcık Belediyesi Basın Yayın , Halkla İlişkiler ve Muhtarlıklar Müdürlüğümüze gelerek, ihtiyaç sahibi engelli bir vatandaşımıza akülü engelli scooterı bağışlamak istediğini belirtti.

İlçe genelinde müdürlüğümüz tarafından yapılan çalışma sonrası Senem Aydın’a akülü engelli scooterı Belediye Başkanımız Numan Soyer ve eşi Elif Soyer ile birlikte belediye hizmet binamızda teslim edildi.

Belediye Başkanımız Numan Soyer , "Gücümüz yettiğince engelli vatandaşlarımızın yaşamlarını kolaylıkla sürdürebilmeleri için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Böylesine güzel bir amaç için bize destek olan hayırsever vatandaşımıza canı gönülden teşekkür ediyorum. Senem kardeşime de akülü engelli scooterının güle güle kullanmasını ve hayırlı olmasını diliyorum " dedi.

Yapılan yardım sonrası yeni akülü engelli scooterına sahip olan Senem Aydın’da “Çınarcık’ta yaşıyorum. Çınarcık’ı çok seviyorum. Hayırsever vatandaşa , Belediye Başkanımız Numan Soyer’e ve ekibine tüm kalbimle çok teşekkür ederim. İyi ki böyle güzel insanlar var. Çınarcık için çalışmalarında Başkanım Numan Soyer’e ve ekibine başarılar dilerim” dedi.

08.01.2020 12:00

Tüm Haberler İçin Tıklayın

428 Defa Görüntülendi

Son Haberler

Egemenlik kayıtsız şartsız
milletindir!