ÇINARCIK’TA ENGELSİZ PLAJ

Çınarcık Belediyesi engellilere yönelik hayatı kolaylaştırma çalışmalarına bir yenisini daha ekledi.

Engelli bireyleri denizle buluşturan “Deniz Engel Tanımaz” projesi kapsamında engelsiz plaj Çınarcık’ta yüzleri güldürüyor.

Mavi Bayraklı plaja sahip olan Çınarcık’ta engelli vatandaşlarımızda denizin tadını çıkarabilecekler. Çınarcık’ı engelsiz bir ilçe yapmak için kolları sıvayan Belediye Başkanımız Numan Soyer “Deniz Engel Tanımaz” projesi kapsamında ; engelli vatandaşlarımızın yıllardır uzaktan baktıkları denizle buluşturuyor.

Çınarcık’ta yaşayan veya tatil için gelen engelli vatandaşlarımız Harmanlar Mahallesi Vali Akı Caddesi’nde Sinem Cafe’nin önünde kurulan “Deniz Engel Tanımaz” projesi kapsamındaki Engelsiz Plajında  rahatlıkla denizden istifade edebilecekler.

Çınarcık’ta ikamet eden engelli vatandaşımız Elçin Sokullu plaj hakkında “Çınarcık’ta yaşıyorum. Çınarcık’ı çok seviyorum. Çınarcık Belediye Başkanımız Numan Soyer’in bize böyle bir plaj yaptığı için çok teşekkür ederim. İnanın çok mutluyum. Artık bende ve engelli dostlarımda denizin tadını rahatlıkla çıkarabileceğiz. İyi ki varsınız Başkanım. Çınarcık için çalışmalarında Başkanım Numan Soyer’e ve ekibine başarılar dilerim” dedi.

Çınarcık Belediye Başkanımız Numan Soyer konu hakkında “Engeller sevgiyle birlikte aşılır. Tüm engelli kardeşlerimiz ve evlatlarımız bizim için ayrı bir değere sahipler . Engelli vatandaşlarımızın yıllardır uzaktan baktıkları denizle buluşturmak için “Deniz Engel Tanımaz” projesi kapsamında çalışmalarımızı yürüttük. Gelinen son nokta da, artık Mavi Bayraklı denizimize engelli vatandaşlarımızda girebilecekler. Onların mutluluğu bizim mutluluğumuzdur” dedi.

09.08.2019 17:00

Tüm Haberler İçin Tıklayın

1584 Defa Görüntülendi

Son Haberler

Egemenlik kayıtsız şartsız
milletindir!