BÜYÜK KÜÇÜK HERKES BARINAKTA

Çınarcık Belediyesi Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezimiz her gün büyük - küçük hayvan severler tarafından ziyaret ediliyor.

Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezimiz genç – yaşlı , büyük – küçük herkes tarafından ziyaret ediliyor. Personelimizin gözetiminde  ziyarete gelen vatandaşlarımız minik dostlarımızla vakit geçiriyorlar.

Barınağımızdaki hayvanları besliyorlar , onlarla oyunlar oynuyorlar ve dolaştırıyorlar.  Barınağımız ve barınağımızın sakinleri hakkında bilgiler alıyorlar. Ziyarete gelen birçok vatandaşımız minik dostlarımızla vakit geçirdikten sonra onları ücretsiz sahipleniyorlar. 

Barınağımızın Veteriner Hekimi Nesrin Fakirullahoğlu konu hakkında “Bahar aylarından itibaren barınağımızı bir çok vatandaşımız ziyaret etti. Barınağımızın kapısı herkese açık. Barınağımıza gelen vatandaşlarımız personellerimizin gözetiminde minik dostlarımızla vakit geçirebiliyorlar. Dostlarımız ve barınağımız hakkında bilgiler paylaşıyoruz. Buraya gelen hayvansever vatandaşlarımız minik dostlarımızı besliyorlar ve onlarla oyunlar oynuyorlar. Böylelikle iki taraflı sevgi paylaşımı oluyor. İsteyen vatandaşlarımıza ücretsiz seçtikleri minik dostlarımızı sahiplendirmede yapıyoruz.” dedi.

12.07.2019 09:30

Tüm Haberler İçin Tıklayın

192 Defa Görüntülendi

Egemenlik kayıtsız şartsız
milletindir!