BAŞKANIMIZ NUMAN SOYER’İN, KURBAN BAYRAMI MESAJI

Çınarcık Belediye Başkanımız Numan Soyer, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı

Belediye Başkanımız Numan Soyer, Kurban Bayramı nedeniyle yayınladığı mesajla, Çınarcıklı vatandaşlarımızın ve tüm İslam âleminin bayramını kutladı.

Çınarcıklı vatandaşlarımızın ve tüm İslam âleminin bayramını en içten dilekleriyle kutladığını belirten Başkanımız Numan Soyer mesajında şu ifadeleri kullandı: "Bayramlar, dini ve milli duyguların perçinleştiği, dargınlıkların ve kırgınlıkların son bulduğu, yardımlaşma ve dayanışma duygularının en üst seviyelere çıktığı, milletleri var eden milli birlik ve beraberlik şuurunun güçlendiği önemli günlerdir.

Yaşamımızı zenginleştiren ve renklendiren bayramları, insanların birbirine yakınlaşması, kaynaşması, üzüntülerin yerini sevincin alması, kardeşlik ve dostluk bağlarının canlanması, birliğimizin daha da güçlenmesi için önemli birer fırsat olarak değerlendirmeliyiz. Yurt içi ve yurt dışındaki hemşerilerimle birlikte Kurban Bayramı’nı idrak etmenin mutluluğu içerisindeyim. Bu duygu ve düşüncelerle Kurban Bayramı'nın tüm insanlığa, ülkemize ve ilçemize huzur, mutluluk ve bereket getirmesini diler, sevdiklerinizle birlikte güzel bir bayram geçirmeniz dileğiyle bayramınızı en içten duygularla kutlarım" dedi.

10.08.2019 20:00

Tüm Haberler İçin Tıklayın

686 Defa Görüntülendi

Son Haberler

Egemenlik kayıtsız şartsız
milletindir!