AÇILIŞ MAÇINDA PUANLAR PAYLAŞILDI

Yalova Süper Amatör Ligi’nin önemli karşılaşması Çiftlikköy Stadyumu’nda Çiftlikköy Belediye Spor ile Çınarcık Belediye Spor arasında oynandı. İlk yarısı 1-1 berabere sonuçlanan karşılaşmanın 90 dakikası da 2-2’lik beraberlikle tamamlanınca, her iki takım da sahadan 1’er puanla ayrıldı.

Karşılaşmaya hızlı başlayan her iki takımdan Çiftlikköy Belediye Spor karşılaşmanın hemen başında yüzde yüzlük gol pozisyonundan yararlanamazken, konuk takım Çınarcık Belediye Spor bulduğu ilk pozisyonda, kırmızı-siyahlı takımın kalesinde golü buldu.

Karşılaşmanın 5. Dakikasında Murat Ulu ile 1-0 öne geçen konuk Çınarcık Belediye Spor derin bir nefes alırken, tutuk oyununu sürdüren ev sahibi Çiftlikköy Belediye Spor’da kaleci Seyit Üstün farkın açılmasını engellemeyi başaran oyuncu oldu.

İlk yarının 42. dakikasında, Çiftlikköy Belediye Spor’lu Oğuzhan Şahan’ın attığı gol ile 1-1’lik eşitliği sağlayan kırmızı-siyahlı takım ilk yarıyı beraberlikle tamamlamayı başardı.

İkinci yarısı çekişmeli geçen karşılaşmada, Çiftlikköy Belediye Spor’lu kaleci Seyit Üstün kelesinde devleşirken 3 gol denilecek pozisyonlarda kalesine geçit vermedi. Çiftlikköy Belediye Spor’un sahadan 1 puan almasında önemli rol üstlendi.

Karışlayanın 55. Dakikasında Çınarcık Belediye Spor’lu Fatih Bektaş oyuncunun sarı-siyahlı takımı 2-1öne geçiren gole imza attı. Çiftlikköy Belediye Spor’lu ,Emirhan Orhun ile 80. dakikada bulduğu gol karşılaşmanın da skorunu belirleyen gol oldu.

Karşılaşma her iki takımın bulduğu 2’şer gol ile 2-2 berabere tamamlandı.

20.01.2019 18:30

Tüm Haberler İçin Tıklayın

228 Defa Görüntülendi

Son Haberler

Egemenlik kayıtsız şartsız
milletindir!