“DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ’NDE” BİR TUTAM MUTLULUK

Başkanımız Numan Soyer, “3 Aralık Dünya Engelliler Günü”nde engelli vatandaşlarımızla bir araya geldi.

“Dünya Engelliler Günü’nde” belediyemizin engelli vatandaşlarımıza yönelik organize ettiği  kahvaltıda mutluluk ve sevgi vardı. Şamdan Cafe’de düzenlenen organizasyona Kaymakamımız Soner Kırlı , Belediye Başkanımız Numan Soyer , Başkan Yardımcımız Murat Savaş , meclis üyemiz Nizamettin Balkaya , Ak Parti  Çınarcık İlçe Başkanı Hüseyin Günay ile yönetimi, Hüdaverdi Aydın Ortaokulu Özel Eğitim Sınıfı ile Firuzan Kınal Ortaokulu Özel Eğitim Sınıfı öğrencileri ve öğretmenleri , engelli vatandaşlarımız ve aileleri katıldı.

Bu özel günde hayatı paylaşmak ve engelleri birlikte aşmak için yapılan organizasyonda özel eğitim sınıfı öğrencileri ve engelli vatandaşlarımızın mutlulukları yüzlerine yansımıştı. Organizasyonda şarkılar söylendi , danslar edildi ve oyunlar oynandı. 

Yapılan organizasyonda Başkanımız Numan Soyer ve eşi Elif Soyer sık sık engelli vatandaşlarımız ve aileleriyle sohbet ederek taleplerini dinlediler. Engelli vatandaşlarımızın aileleri böylesine güzel organizasyon için Başkanımız Numan Soyer’e teşekkür ettiler.

03.12.2019 12:21

Tüm Haberler İçin Tıklayın

687 Defa Görüntülendi

Son Haberler

Egemenlik kayıtsız şartsız
milletindir!