ÇINARCIK HANIMELLERİ KOOPERATİFİ AÇILDI

ÇINARCIK HANIMELLERİ KOOPERATİFİ AÇILDI

Çınarcık Hanımelleri Kooperatifi'nin açılışı bugün yapıldı. 

Çınarcık Belediyesi'nin "kurucu üye" olarak desteklediği ve Çınarcıklı kadınların yerel, ulusal, uluslararası düzeyde pazarlama olanakları geliştirmek ve yeni pazarlarda söz sahibi olabilmek için kurmak istedikleri Çınarcık Hanımelleri Kooperatifi’nin açılı bugün yapıldı. 

Çınarcık Hanımelleri Kooperatifi açılışına CHP Yalova Milletvekili Özcan Özel, Çınarcık Kaymakam Vekili Muhammed Öztaş, Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, Taşköprü Belediye Başkanı Nedret Gülen, Çınarcık Belediye Başkanı Avni Kurt, kooperatif üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı.

Açılış konuşmasını yapan Çınarcık Belediye Başkanı Avni Kurt “Eşim Elif Kurt’un öncülüğünde 26 kadın girişimcimizin bir araya gelerek oluşturdukları Çınarcık Hanımelleri Kooperatifi’nin açılışı için buradayız. Belediyemizin de kurucu ortak olduğu bu güzel proje ile bugüne kadar emeği geçen kadınlarımızı kutluyorum. El emeklerine kolay gelsin diyerek , çıktıkları bu yolun hayırlı olmasını diliyorum. Yolunuz açık olsun Çınarcık’ın güzel yürekli kadınları … ” dedi. 

Çınarcık Hanımelleri Kooperatifi'nin ilçemiz için hayırlı olmasını diliyoruz.

Vatandaşlarımız Çınarcık Hanımelleri Kooperatifi’nin ürünlerine, Harmanlar Mah. Vali Akı Cad. Atapark Yanı Belediye Dükkanları No: 26/B Çınarcık adresinden ulaşabilirler.

Etkinlik Takvimi

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres   : Harmanlar Mh. Belediye Sk. Çınarcık / YALOVA
Telefon : 0.090 226 245 10 04
Faks     : 0.090 226 245 95 07