WHATSAPP HATTI DEVREDE

WHATSAPP HATTI DEVREDE

Çınarcık Belediyesi, ilçedeki problemlerin daha hızlı çözülmesi amacıyla oluşturduğu WhatsApp hattını devreye soktu. Çınarcık Belediye Başkanı Avni Kurt'un talimatıyla "Çek Gönder Birlikte Çözelim" sloganıyla hayata geçen proje sayesinde Çınarcıklılar , belediyeye bildirmek istedikleri sorunların çözümü için günümüzün en yaygın ve hızlı iletişim ve paylaşım platformu olan WhatsApp'ı kullanabilecekler.

Vatandaşlar, Çınarcık Belediyesi'nin 0538 442 40 40 numaralı WhatsApp hattı üzerinden bilgi ya da fotoğraf paylaşarak çözüm istedikleri sorunu bildirdikleri takdirde Çınarcık Belediyesi ekipleri en hızlı şekilde problem oluşan bölgeye giderek sorunun giderilmesi için gereken çalışmayı yapacak. 

Çınarcıklı vatandaşlar belediyeye iletmek istediklerini 7 gün 24 saat boyunca 0538 442 40 40 nolu hat üzerinden belediye yetkililerine ulaştırabilecek. WhatsApp iletişim hattına gelen tüm bildirimler yetkililer tarafından değerlendirilmeye tabi tutulacak ve sorunlar çözüme kavuşturulacaktır.

"Vatandaş Çeksin Yollasın Biz Çözelim" diyen Çınarcık Belediye Başkanı Avni Kurt ; “Belediyemizin vatandaşlarla arasındaki iletişimi kuvvetlendirmek, soru ve görüşleri daha hızlı almak, zamanında çözüm üretmek için akıllı cep telefonlarında kullanılan iletişim uygulaması WhatsApp üzerinden çağrı hattı oluşturduk . WhatsApp hattımızla vatandaşlarımız, ne sorun varsa buradan bize iletebilecekler. Bu bir anlamda halkın kamerası olacak. Böylece mahallelerdeki olumsuzluklardan daha çabuk haberdar olacağız ve daha çabuk çözüm üretebileceğiz. Mesela bir yerde çukur var, halk için tehlike oluşturuyor. Vatandaş çeksin bize yollasın, biz gereğini yapalım." dedi. 


Çınarcık Belediyesi Whatsapp Hattı :  0538 442 40 40

Etkinlik Takvimi

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres   : Harmanlar Mh. Belediye Sk. Çınarcık / YALOVA
Telefon : 0.090 226 245 10 04
Faks     : 0.090 226 245 95 07