BİR KAP SU ; ONLAR İÇİN HAYAT

BİR KAP SU ; ONLAR İÇİN HAYAT

Sıcak havalar nedeniyle hayatın zorlaştığı şu günlerde, hayvanların da aynı sıkıntıları yaşadığını unutmayın. Sokak hayvanları betonlaşan şehirlerde su bulmakta zorlanıyorlar. Onların da tüm canlılar gibi yaşamlarını sürdürebilmeleri için suya ihtiyacı var. Sıcak günlerde kapınızın önüne koyacağınız bir kap su onlara hayat, size mutluluk verir. Şimdi değilse ne zaman ?

Haydi kapının önüne bir kap da sen koy! Bu etkinliği paylaşarak sizin gibi duyarlı olan birçok insan üzerinde farkındalık yaratabilir ve bir hayat kurtarabilirsiniz. Şimdi bu dostlarımız için hep birlikte dayanışma zamanı.

Veterinerlik Hizmetleri Servisi çalışanları ,  özellikle de su bulmakta güçlük çeken hayvanlar için evlerin önüne bir kap su bırakarak hayatta kalmalarının sağlanabileceğini belirtti. Vatandaşlarımızın bu konuya gereken duyarlılığı göstermelerini ve hayvanları bir kap sudan mahrum etmemelerini istedi.

Duyarlı vatandaşlarımızı kapılarının önüne  bir kap su koymaya davet ediyoruz. Onlar için bir kap su konulması ; sayısız canın hayatta kalmasını sağlayacaktır. Haydi hep birlikte  dostlarımız için dayanışmaya...

Şimdiden ilginiz için teşekkür ederiz.

Etkinlik Takvimi

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres   : Harmanlar Mh. Belediye Sk. Çınarcık / YALOVA
Telefon : 0.090 226 245 10 04
Faks     : 0.090 226 245 95 07