KALDIRIM ÇALIŞMALARI HIZLA DEVAM EDİYOR

KALDIRIM ÇALIŞMALARI HIZLA DEVAM EDİYOR

Çınarcık Belediyesi Vali Akı Caddesinde kaldırım bakım , onarım ve yenileme çalışmaları tam sürat devam ediyor.  

Harmanlar Mahallesi Vali Akı Caddesinden , Karpuzdere Mahallesine kadar sahil hattında  baskı beton kaldırım çalışmaları hızla devam ediyor . Ekipler Vali Akı Caddesinde Füruzan Kınal İlkokulu ve  Ortaokulu’nun önüne kadar gelindi.

Çınarcık Belediye  Başkanı Avni Kurt yapılan çalışmaları Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerce yerinde inceledi. Çalışmalar sırasında mahalle sakinlerinin  tebessümleri ve iyi niyetleri ile karşılaşan Başkan Avni Kurt ; vatandaşlarla sohbet ederek ; çalışmalar hakkında bilgi verdi.  

Çınarcık Belediye Başkanı Avni Kurt “ Göreve başladığımız günden bu yana Çınarcık'ın bütün sorunlarına tek tek el atarak çözüme kavuşturuyoruz. Harmanlar Mahallesinden Karpuzdere Mahallesine kadar sahil hattında  baskı beton kaldırım çalışması yapıyoruz. Yaptığımız çalışmalarda vatandaşlarımızın memnuniyeti ve iyi niyetleri ; terk edilen değil tercih edilen bir Çınarcık için çalışmalarımızda bize daha fazla güç veriyor. Tek düşüncemiz Çınarcık’ımızı daha güzel ve daha modern bir  ilçe yapmak " dedi.  

Etkinlik Takvimi

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres   : Harmanlar Mh. Belediye Sk. Çınarcık / YALOVA
Telefon : 0.090 226 245 10 04
Faks     : 0.090 226 245 95 07