BAŞKANIN MESAJI

 

Değerli Çınarcıklılar

30 Mart 2014 seçimlerinde, değerli Çınarcık halkının teveccühleri ile Belediye Başkanı olarak göreve başladım. Ortak amaçlarımızı gerçekleştirmek, çağdaş, modern ve ismine yakışır bir "Çınarcık" için çalışmak üzere tüm gayretimizle çalışacağımızın teminatını sizlere veriyorum.

Çınarcık, vatandaşına daha yüksek kalitede hizmet edebilecek kapasitededir. Biz bu kaliteyi yaşatmak için görev aldık. Kaynaklarını daha etkin ve verimli kullanan bir ilke edindik kendimize, önceliğimiz Çınarcık’ın yaşam kalitesini yükseltmek ve layık olduğu yere getirmektir. Verdiğimiz sözleri teker teker yerine getirerek toplumsal hizmetimizi gerçekleştireceğiz.

Biz bugüne kadar, inanmadığımız hiçbir söz söylemedik, inanmadığımız hiçbir sözün de arkasında durmadık. İşte bu nedenle kendime inandığım kadar inanıyorum ki, Çınarcık hak ettiği konuma kavuşacaktır.

Çünkü Çınarcık Belediyesi; çalışmalarının odağına "insan" unsurunu koyan, dürüst, şeffaf ve haysiyetli iş üretme anlayışını getiren, tüm hizmetlerinde birinci sınıf olma gayretini taşıyan, "ben" yerine, "biz" diyen, şahsi değil, ortak menfaatler uğruna çalışan, hak, hukuk ve adalete inanan, doğruluk ve yansızlık adına mücadele eden, insanı güler yüzle karşılayan ve ağırlayan, Çınarcık'ın tarihi değerlerini koruyan ve sahip çıkan, tüm bu ilkelerinden taviz vermeyen ve doğru bildiği yoldan asla şaşmayan bir yönetim anlayışı ile idare edeceğiz.

BİZİ TAKİP EDİN... 
Bu vesile ile tüm vatandaşlarımızı sevgi ve saygıyla selamlıyorum.

 

Avni KURT 
Çınarcık Belediye Başkanı

Egemenlik Kayıtsız Şartsız
Milletindir!